Aktualności

16-07-2020

WEEKEND NA GOŁĘBIEJ 24-26.07.2020

WEEKEND NA GOŁĘBIEJ 24-26.07.2020

 

Kolejna kinowo-muzyczna podróż na Gołębiej sprawi, że nie będzie nudy w mieście.

W piątek będzie tradycyjnie już muzycznie: jedziemy do Berlina na koncert supergrupy  z U i cyferką w nazwie. Największe przeboje od „Elevation” poprzez „One” czy „City od Blinding Lights”. Doskonała muzyka i rozmach produkcyjny.  Piątek 24 lipca. Zapraszamy o 19:00.

W sobotę  25 lipca o 19:00 filmowa wycieczka do Indii z brytyjskimi seniorami  szukającymi przystani w The Best Exotic Marigold Hotel. Plejada barw, humoru i oczywiście gwiazd: Maggie Smith, Judy Dench, Bill Nighy, Celia Imrie.

 

W niedzielę, 26 lipca zapraszamy najmłodszych na spotkanie z ulubioną świnką wszystkich dzieci i jej bratem Georgem. Kawiarnia Filmowa zadba  o różowy gofrów i lody. Zapraszamy od 14:00.

A w poniedziałek, już tradycyjnie: W Starym Kinie, tym razem Alfred Hitchcock zabierze nas do Makareszu z Człowiekiem, który wiedział za dużo. Start filmu o 19:00.

 

Wszystkie wydarzenia odbywają się dzięki pomocy naszego sąsiada PKO BP. Weekendy na Gołębiej to część projektu: „Kino Echo-działamy mimo wszystko” dofinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności. Program COVID. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

powrót

© Kawiarnia Filmowa 2016. All rights reserved.
Wykonanie: yanah.info

na górę