Aktualności

24-03-2020

Babska Środa 25.03.2020

Babska Środa 25.03.2020

Kochane babeczki!
Sytuacja, w której wszyscy się znaleźliśmy nie należy do najłatwiejszych, ale bardzo chcemy wciąż się z Wami spotykać. Dzięki dzisiejszej technologii - wszystko jest możliwe :) Zapraszamy na pierwszą w tym cyklu (ale na pewno nie ostatnią - choć oczywiście mamy nadzieję, że jak najszybciej uda nam się znowu zobaczyć "w realu") Babską Srodę online! Już jutro, 25 marca, wszystkie zasiądziemy na kanapach w swoich domowych kinach i równo o 18:30 włączymy "Seks w wielkim mieście"! Co Wy na to, by poczuć klimat wielkiego miasta, choćby na ekranie, spotkać się z przyjaciółkami w tej wirtualnej rzeczywistości i zapewnić sobie odrobinę relaksu?
My ze swojej strony oferujemy pyszne kawy i ciacha na wynos (zachęcamy do zamawiania pyszności z Kawiarni Filmowej), a dla prawdziwych kinomanek - popcorn i pyszne nachosy z sosem serowym - wszystko dowieziemy!
A Wy przysyłajcie nam zdjęcia z tego seansu - by jeszcze bardziej umilić wirusowy czas, chętnie wyślemy Wam paczki z filmami, koszulkami, kosmetykami czy innymi upominkami.
"Widzimy się" 25.03 o 18:30!
PS. Oczywiście wspieramy tylko Legalną Kulturę - film dostępny jest na platformie NETFLIX.

powrót

© Kawiarnia Filmowa 2016. All rights reserved.
Wykonanie: yanah.info

na górę