Aktualności

18-02-2019

Spotkanie z Magdaleną Szwarcbart

Spotkanie z Magdaleną Szwarcbart

ZIMNA WOJNA – przed oskarowa gala na Gołębiej z przytupem. Po pierwsze: będzie gość- Magdalena Szwarcbart- reżyser obsady oskarowej produkcji, po drugie: po raz pierwszy w 90 letniej historii kina - seans będzie dostępny dla osób niedowidzących i niewidomych.

Zimna Wojna, tuż przed Oskarową nocą jeszcze raz w naszym kinie, a z Zimną Wojną – pracująca przy tym filmie jako reżyser obsady Magdalena Szwarcbart.
Maria Magdalena Szwarcbart to jarocinianka, reżyser obsady, współpracująca z największymi polskimi i zagranicznymi reżyserami (m.in. Krzysztofem Zanussim, Andrzejem Wajdą, Agnieszką Holland, Władysławem Pasikowskim, Wojtkiem Smarzowskim, Pawłem Pawlikowskim oraz Stevenem Spielbergiem, Volkerem Schloendorffem, Michelem Piccoli) przy produkcjach telewizyjnych (m.in. "Belfer") i filmowych, takich jak "Lista Schindlera", "Pitbull", "Kler", "Zimna Wojna", "Wołyń", "Pokłosie".
W Jarocinie gościła niedawno w Liceum Ogólnokształcącym, tym razem w Sali Kameralnej Kina spotka się z naszymi widzami. Porozmawiamy zarówno o Zimnej Wojnie, jak i Klerze, czy innych produkcjach, przy których nasza bohaterka pracowała. Nie zabraknie opowieści z planu filmowego i anegdotki o aktorach i reżyserach.
Seans: Zimna Wojna, sobota, 23 lutego, godzina: 16:00, spotkanie o 17:30 w Sali Kameralnej.

powrót

© Kawiarnia Filmowa 2016. All rights reserved.
Wykonanie: yanah.info

na górę