Aktualności

23-08-2018

II GOŁĘBI BABI TARG

Sobota, 8 września, godzina 12:00- 16:00
Taras Kawiarni Filmowej / parking PKO

Wstęp wolny, zgłoszenia wystawców do 3.09.2018r.
do godz. 12.00 pod nr telefonu 62 747 11 19, w godz. 8.00-18.00

PRZED ZGŁOSZENIEM PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z ZAŁĄCZONYM PONIŻEJ REGULAMINEM
Ilość miejsc ograniczona.

1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.

2. Uczestnictwo w imprezie nie jest odpłatne, w zamian za to Organizator prosi o wsparcie zbiórki pieniędzy dla dzielnej babki, Kariny Antczak.

Prosimy Wystawiających o zwiększenie ceny sprzedawanych artykułów o 1zł (lub więcejJ, która będzie przekazana na pomoc dla Kariny za pomocą wpłaty na „SIĘ POMAGA”  dokonanej  zaraz po zakończeniu Targu

3. Wstęp na miejsce sprzedaży dla Wystawiających i Pomocników/-czek od godz. 11.00 do 12.00. Przed rozpoczęciem rozkładania swojego stanowiska Wystawiający zobowiązany jest do zgłoszenia się u Organizatora imprezy w celu uzyskania informacji na temat stanowiska oraz podpisania niniejszego regulaminu.
Wstęp dla Odwiedzających (osoby, które nie wystawiają /nie sprzedają ubrań) – od godz. 12.00.

4. Sprzedaż wystawionych towarów odbędzie się na Tarasie Kawiarni FILMOWEJ. W razie dużego zainteresowania na parkingu PKO. W razie niepogody impreza zostanie odwołana.

5. Impreza kończy się o godz. 16.00.

6. Wystawiający jest zobowiązany do zgłoszenia swojego stanowiska nie później niż do 3.09.2018, do godz. 18.00.  Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie, pod nr 62 747-11-19.

7. Organizator ogranicza wystawiane artykuły do ubrań, butów, dodatków i kosmetyków. Artykuły przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie.

8. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.

9. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.

10. Organizator zaprzestanie rezerwowania stanowisk, gdy liczba uczestników przewyższy dopuszczalną pojemność przestrzeni sprzedaży.

11. Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub inne przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań i sprzętów.

12. Organizator zapewnia Sprzedającym JEDYNIE KRZESŁO.

13. Jedno stoisko nie może zajmować więcej niż 2 wieszaki na odzież, krzesło i stół.

14. Za wszelkie powstałe w wyniku działań uczestniczki/ uczestnika zniszczenia odpowiada sam uczestnik/uczestniczka.

15.Organizator prosi o nie wnoszenie na teren sprzedaży artykułów własnego jedzenia. Dla Sprzedających Kawiarnia FILMOWA  zapewnia 10% zniżki na wszystkie dania i napoje z menu.

16. Każda osoba biorąca udział w imprezie udziela zgody na wykorzystanie wizerunku w fotorelacji z wydarzenia. Organizator oświadcza, że zdjęcia wykonane podczas wydarzenia będą wykorzystywane w celach promocyjnych Organizatora, na co Uczestnik/-czka wyraża zgodę. Uczestniczce/Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia z tytułu wykorzystania wizerunku.

17. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.

18. Osoby, które dopuszczą się załamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie imprezy.

powrót

© Kawiarnia Filmowa 2016. All rights reserved.
Wykonanie: yanah.info

na górę