Aktualności

26-07-2018

GOŁĘBI BABI TARG

5.08.2018
godz. 12.00-16.00*
* w razie niepogody do 15.00

Taras Kawiarni Filmowej / parking PKO

Przypadkiem nie zalega Ci zbyt wiele ubrań w szafie? Może nie masz co na siebie włożyć? albo poszukujesz czegoś oryginalnego, niepowtarzalnego i niekoniecznie drogiego? To wydarzenie jest idealne dla Ciebie!

Półmetek wakacji to doskonała okazja do zrobienia przeglądu szafy – 5 sierpnia Kawiarnia Filmowa zaprasza na Babi Targ – będzie można pozbyć się nienoszonych ubrań, butów czy dodatków, ale również uzupełnić swoją garderobę o ciuchy i dodatki niezbędne na II połowę lata.

Gołębi Babi Targ jest wyjątkową okazją do puszczenia w obieg lub/i wyszperania wspaniałych ciuchów, które w szafach nowych właścicielek rozpoczynają drugie życie. 

Założenie imprezy jest takie, by ubrania oraz dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym zakupem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. BABI TARG to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię.

Dodatkowo chcemy aby to popołudnie było okazją do pomocy. Sprzedawców prosimy o to, aby z każdej transakcji złotówka trafiła na konto Kariny Antczak z Magnuszewic- dzielnej babki, która walczy z rakiem.

Dla osób chętnych zamieszczamy TREŚĆ REGULAMINU:

1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.

2. Uczestnictwo w imprezie nie jest odpłatne, w zamian za to Organizator prosi o wsparcie zbiórki pieniędzy dla dzielnej babki, Kariny Antczak.

Prosimy Wystawiających o zwiększenie ceny sprzedawanych artykułów o 1zł, która będzie przekazana na pomoc dla Kariny.

3. Wstęp na salę dla Wystawiających i Pomocników/-czek od godz. 11.00 do 12.00. Przed rozpoczęciem rozkładania swojego stanowiska Wystawiający zobowiązany jest do zgłoszenia się u Organizatora imprezy w celu uzyskania informacji na temat stanowiska oraz podpisania niniejszego regulaminu.
Wstęp dla Odwiedzających (osoby, które nie wystawiają /nie sprzedają ubrań) – od godz. 12.00.

4. Sprzedaż wystawionych towarów odbędzie się na Tarasie Kawiarni FILMOWEJ. W razie dużego zainteresowania na parkingu PKO. W razie niepogody w holu Kina ECHO.

5. Impreza kończy się o godz. 16.00, w razie niepogody do godz. 15.00.

6. Wystawiający jest zobowiązany do zgłoszenia swojego stanowiska nie później niż do 3.08.2018, do godz. 12.00.  Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie, pod nr 62 747-11-19.

7. Organizator ogranicza wystawiane artykuły do ubrań, butów, dodatków i kosmetyków. Artykuły przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie.

8. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.

9. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.

10. Organizator zaprzestanie rezerwowania stanowisk, gdy liczba uczestników przewyższy dopuszczalną pojemność przestrzeni sprzedaży.

11. Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub inne przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań i sprzętów.

12. Organizator zapewnia Sprzedającym krzesła. Dla pierwszych 15 wystawiających się Organizator zapewnia również stojak na wieszaki (1 na stanowisko).

13. Jedno stoisko nie może zajmować więcej niż 2 wieszaki na odzież, krzesło i stół.

14. Za wszelkie powstałe w wyniku działań uczestniczki/ uczestnika zniszczenia odpowiada sam uczestnik/uczestniczka.

15.Organizator prosi o nie wnoszenie na teren sprzedaży artykułów własnego jedzenia. Dla Sprzedających Kawiarnia FILMOWA  zapewnia 10% zniżki na wszystkie dania i napoje z menu.

16. Każda osoba biorąca udział w imprezie udziela zgody na wykorzystanie wizerunku z fotorelacji z wydarzenia. Organizator oświadcza, że zdjęcia wykonane podczas wydarzenia będą wykorzystywane w celach promocyjnych Organizatora, na co Uczestnik/-czka wyraża zgodę. Uczestniczce/Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia z tytułu wykorzystania wizerunku.

17. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.

18. Osoby, które dopuszczą się załamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie imprezy.

powrót

© Kawiarnia Filmowa 2016. All rights reserved.
Wykonanie: yanah.info

na górę