Aktualności

05-03-2021

BABSKIE ŚRODY WRACAJĄ

BABSKIE ŚRODY WRACAJĄ

Zaczynamy od spotkania z Jarocinianką - Agnieszką Pajor, która ma dwóch synów, wspaniałego męża i stwardnienie rozsiane. Jak jednak sama zaznacza: "mam SM (stwardnienie rozsiane), ale ono nie ma mnie - tak podchodzę do choroby".

Jak mieć takie podejście do życia mimo trudności losu? Jak poradzić sobie z diagnozą? Jak wygląda na co dzień życie z tą chorobą? Jak to jest być tak wyjątkową kobietą?
Na te i inne pytania na pewno znajdziemy odpowiedź w środę, 10 marca o 17:00 - online, ale również stacjonarnie! 

Transmisja wydarzenia będzie dostępna na naszym Facebooku, jednak mamy możliwość zaproszenia Was także do sali Bond w Kawiarni Filmowej i spędzenia z nami kilku chwil.

Obecne obostrzenia pozwalają nam na ugoszczenie 12 osób - prosimy o zgłoszenia w wiadomościach prywatnych na Facebooku Uniwersytet Kultury Jarocin lub mailowo: kontakt@uniwersytet-kultury.pl. Jednocześnie liczymy na przemyślane decyzje i prosimy o kontakt tylko zdecydowane osoby, które wiedzą, że będą mogły pojawić się osobiście.

Jeśli nie uda Wam się zdobyć wejściówek - zaparzcie ulubioną herbatę lub kawę i przyłączcie się do nas online!

 

Projekt Uniwersytet Kultury realizowany jest w ramach programu dotacyjnego „Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy”, finansowanego  ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego

 

powrót

© Kawiarnia Filmowa 2016. All rights reserved.
Wykonanie: yanah.info

na górę